NPXC0901E221MJTM
MFR.Part #
NPXC0901E221MJTM
JLCPCB Part #
C20539509
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
2000hrs@105℃ 220uF 25V 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS