NPTL2001A682MJTM
MFR.Part #
NPTL2001A682MJTM
JLCPCB Part #
C20539463
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 10V 12.5mm 2000hrs@125℃ 20mm 4.2A@100kHz 6800uF 8mΩ@100kHz ±20% 插件,D12.5xL20mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS