NPMA1101V560MJTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
NPMA1101V560MJTM
JLCPCB Part #
C20539458
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
11mm 2000hrs@105℃ 35V 4mm 56uF ±20% 插件,D4xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS