NPLE1601V821MJTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
NPLE1601V821MJTM
JLCPCB Part #
C20539453
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 20mΩ@100kHz 35V 4.7A@100kHz 5000hrs@105℃ 820uF ±20% 插件,D10xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS