LKMM3602C681MF
MFR.Part #
LKMM3602C681MF
JLCPCB Part #
C443231
Package
Plugin,D25xL36mm
Description
160V 25mm 36mm 680uF ±20% 插件,D25xL36mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS