LKMJ2502H560MF
MFR.Part #
LKMJ2502H560MF
JLCPCB Part #
C443405
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 18mm 2.3Ω@100kHz 25mm 500V 56uF 7.5mm 840mA@100kHz ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS