LKMJ2502C331MF
MFR.Part #
LKMJ2502C331MF
JLCPCB Part #
C443227
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 160V 18mm 2.66A@100kHz 25mm 330uF 7.5mm 980mΩ@100kHz ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS