LKMJ2001J122MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKMJ2001J122MF
JLCPCB Part #
C442965
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 1200uF 18mm 20mm 3.3A@100kHz 34mΩ@100kHz 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS