LKMI3152E181MF
MFR.Part #
LKMI3152E181MF
JLCPCB Part #
C443268
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
10000hrs@105℃ 16mm 180uF 2.25A@100kHz 250V 31.5mm 7.5mm 950mΩ@100kHz ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS