LKMI2502A561MF
MFR.Part #
LKMI2502A561MF
JLCPCB Part #
C443162
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
100V 16mm 25mm 560uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS