LKMI2002C181MF
MFR.Part #
LKMI2002C181MF
JLCPCB Part #
C443219
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
1.85A@100kHz 10000hrs@105℃ 160V 16mm 180uF 2.31Ω@100kHz 20mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS