LKMI2001K561MF
MFR.Part #
LKMI2001K561MF
JLCPCB Part #
C443094
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 16mm 2.11A@100kHz 20mm 48mΩ@100kHz 560uF 7.5mm 80V ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS