LKMI2001J471MF
MFR.Part #
LKMI2001J471MF
JLCPCB Part #
C42404918
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
16mm 20mm 470uF 63V ±20% Plugin,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS