LKMI1602E680MF
MFR.Part #
LKMI1602E680MF
JLCPCB Part #
C443260
Description
1.27A@100kHz 1.35Ω@100kHz 10000hrs@105℃ 16mm 16mm 250V 68uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS