LKMI1601K471MF
MFR.Part #
LKMI1601K471MF
JLCPCB Part #
C443092
Description
1.75A@100kHz 10000hrs@105℃ 16mm 16mm 470uF 48mΩ@100kHz 7.5mm 80V ±20% 插件,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS