LKMI1601E222MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKMI1601E222MF
JLCPCB Part #
C442842
Package
Plugin,D16xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 16mm 16mm 2200uF 25V 27mΩ@100kHz 3.25A@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS