LKME4002C151MF
MFR.Part #
LKME4002C151MF
JLCPCB Part #
C443215
Package
Plugin,D10xL40mm
Description
10mm 150uF 160V 40mm ±20% 插件,D10xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS