LKME2501K331MF
MFR.Part #
LKME2501K331MF
JLCPCB Part #
C443085
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 25mm 330uF 5mm 80V ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS