LKME2001C222MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKME2001C222MF
JLCPCB Part #
C442592
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 16V 2.48A@100kHz 20mm 2200uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS