LKME1602E270MF
MFR.Part #
LKME1602E270MF
JLCPCB Part #
C443252
Description
10000hrs@105℃ 10mm 16mm 250V 27uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS