LKME1601E102MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKME1601E102MF
JLCPCB Part #
C442834
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1.96A@100kHz 10000hrs@105℃ 1000uF 10mm 16mm 25V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS