LKME1401H271MF
MFR.Part #
LKME1401H271MF
JLCPCB Part #
C443006
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
1.42A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 14mm 270uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS