LKME1401C122MF
MFR.Part #
LKME1401C122MF
JLCPCB Part #
C442586
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
1.85A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 1200uF 14mm 16V 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS