LKMD5001K471MF
MFR.Part #
LKMD5001K471MF
JLCPCB Part #
C443089
Package
Plugin,D8xL50mm
Description
10000hrs@105℃ 3.5mm 470uF 50mm 80V 8mm ±20% 插件,D8xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS