LKMD4502G270MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKMD4502G270MF
JLCPCB Part #
C443307
Package
Plugin,D8xL45mm
Description
27uF 400V 45mm 8mm ±20% 插件,D8xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS