LKMD2302C470MF
MFR.Part #
LKMD2302C470MF
JLCPCB Part #
C443198
Package
Plugin,D8xL23mm
Description
10000hrs@105℃ 160V 23mm 3.5mm 47uF 5.55Ω@100kHz 635mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS