LKMD2002C470MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKMD2002C470MF
JLCPCB Part #
C443197
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 160V 20mm 3.5mm 47uF 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS