LKMD1602C330MF
MFR.Part #
LKMD1602C330MF
JLCPCB Part #
C443193
Description
10000hrs@105℃ 160V 16mm 3.5mm 33uF 350mA@100kHz 5.9Ω@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS