LKMD1601C102MF
MFR.Part #
LKMD1601C102MF
JLCPCB Part #
C442584
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 1000uF 16V 16mm 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS