LKMD1402E180MF
MFR.Part #
LKMD1402E180MF
JLCPCB Part #
C443248
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
10000hrs@105℃ 14mm 18uF 250V 280mA@100kHz 3.58Ω@100kHz 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS