LKMD1202A680MF
MFR.Part #
LKMD1202A680MF
JLCPCB Part #
C443130
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
10000hrs@105℃ 100V 12mm 3.5mm 68uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS