LKMD1152E120MF
MFR.Part #
LKMD1152E120MF
JLCPCB Part #
C443245
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
10000hrs@105℃ 11.5mm 12uF 250V 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS