LKMD0902A390MF
MFR.Part #
LKMD0902A390MF
JLCPCB Part #
C443124
Description
10000hrs@105℃ 100V 280mΩ@100kHz 3.5mm 39uF 565mA@100kHz 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS