LKMD0901E221MF
MFR.Part #
LKMD0901E221MF
JLCPCB Part #
C442818
Description
10000hrs@105℃ 210mΩ@100kHz 220uF 25V 3.5mm 660mA@100kHz 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS