LKMC1202E100MF
MFR.Part #
LKMC1202E100MF
JLCPCB Part #
C443243
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
10uF 12mm 2.5mm 250V 6.3mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS