LKMC1102A270MF
MFR.Part #
LKMC1102A270MF
JLCPCB Part #
C443121
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
100V 11mm 2.5mm 27uF 420mA@100kHz 6.3mm 630mΩ@100kHz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS