LKMC0902G1R0MF
MFR.Part #
LKMC0902G1R0MF
JLCPCB Part #
C443275
Description
1uF 2.5mm 400V 6.3mm 9000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS