LKMC0901V121MF
MFR.Part #
LKMC0901V121MF
JLCPCB Part #
C442866
Description
120uF 2.5mm 280mΩ@100kHz 35V 550mA@100kHz 6.3mm 9000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS