LKMB0902C1R5MF
MFR.Part #
LKMB0902C1R5MF
JLCPCB Part #
C443169
Description
1.5uF 160V 5mm 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS