LKLL1602E330MF
MFR.Part #
LKLL1602E330MF
JLCPCB Part #
C22464680
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
12.5mm 16mm 250V 33uF ±20% Plugin,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS