LKLJ3552I680MF
MFR.Part #
LKLJ3552I680MF
JLCPCB Part #
C22464884
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
18mm 35.5mm 550V 68uF ±20% Plugin,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS