LKLB1102G2R2MF
MFR.Part #
LKLB1102G2R2MF
JLCPCB Part #
C22391527
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 2.2uF 400V 5mm ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS