LKGL2002D560MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKGL2002D560MF
JLCPCB Part #
C22464681
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 200V 20mm 56uF ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS