LKGI3551J152MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKGI3551J152MF
JLCPCB Part #
C22464741
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
1500uF 16mm 35.5mm 63V ±20% Plugin,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS