LKGE0902E100MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKGE0902E100MF
JLCPCB Part #
C22464705
Package
Plugin,D10xL9mm
Description
10mm 10uF 250V 9mm ±20% Plugin,D10xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS