LKFL2001V102MF
MFR.Part #
LKFL2001V102MF
JLCPCB Part #
C42400343
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
1000uF 12.5mm 20mm 35V ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS