LKFJ2001J681MF
MFR.Part #
LKFJ2001J681MF
JLCPCB Part #
C42404912
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
18mm 20mm 63V 680uF ±20% Plugin,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS