LKFE1602G100MF
MFR.Part #
LKFE1602G100MF
JLCPCB Part #
C22391562
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 10uF 16mm 400V ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS