LKFE1251V331MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKFE1251V331MF
JLCPCB Part #
C270017
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
1.33A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 12.5mm 330uF 35V 5mm 900mΩ@100kHz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS