LKFC1101C221MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKFC1101C221MF
JLCPCB Part #
C270035
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 16V 2.5mm 210mΩ@100kHz 220uF 540mA@100kHz 6.3mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS